ÁLLÁSAJÁNLAT

Jelenleg a következő pozíciókba várunk munkatársakat

Junior PHP programozó

Pályakezdő PHP fejlesztőként is várjuk jelentkezésed, amennyiben megvan Benned az akarás és a lelkesedés, hogy fejleszd magad. A továbbfejlődéshez biztosítunk képzéseket. Ha részmunkaidőben keresnél munkát, akkor is kereshetsz bennünket.

Feladatok:

      PHP alapú rendszerek fejlesztése, tovább fejlesztése, karbantartása.

Elvárások:

  • OOPHP fejlesztésben való jártasság,
  • JavaScript alapos ismerete,
  • MySQL ismeretek,
  • HTML, XHTML ismerete,
  • CSS ismerete,
  • keretrendszerrel történő fejlesztési tapasztalat,
  • új ismeretek befogadására való nyitottság,
  • igényesség, megbízhatóság,
  • angol nyelvtudás (jó, ha dokumentáció értelmezés szintjén érted a nyelvet).

Az alkalmazás távmunka keretében történik, így akkor jelentkezz, ha alkalmasnak és késznek érzed magad az önálló munkavégzésre. Továbbá a távmunkából adódóan fontos a virtuális csoportmunkára való készség.

Előny, de nem feltétel:

  • jQuery,
  • Ajax,
  • CVS rendszer ismerete,
  • RadPHP, NetBeans, Eclipse,
  • Cms rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség egy fiatal csapatban,
  • szakmai fejlődési lehetőség - ha bizonyítasz, nálunk előrejuthatsz,
  • rugalmas munkaidő - feladat orientált távmunka.

Információk:

Amennyiben szeretnéd a munkakört megpályázni, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

allas [kukac] netaid [pont] hu

Ha volt olyan munkád, melyet referenciaként megemlítenél kérjük, írj erről az önéletrajzodban.

További tudnivalók:

A felvételi eljárás több lépcsős, így ha az első fordulón túljutsz, készülj arra, hogy egy minta fejlesztési feladat elkészítését fogjuk kérni.

Elérhetőségeink:

Ha kérdésed merülne fel a kínált pozíciókkal kapcsolatban, további felvilágosítást kaphatsz az alábbi elérhetőségeinken:

Telefonon: +36-30-62-32-822

E-mailben: allas [kukac] netaid [pont] hu